Tanım: Kulak sayvanının kıvrımlarının silinmesi ve kafa ile kulak arasındaki açının azalması için yapılan cerrahi işlemdir.
İstanbul'da Kalınması Gereken Süre: 3 gün

Hastanede Yatış Süresi: yok

Ameliyat Süresi: 1–2 saat

Anestezi: Çoğunlukla lokal anestezi, nadiren genel anestezi.

İyileşme Süreci: 3–5 gün

Tedavi sıklığı: bir kez

Riskler: Asimetri, duyu kaybı, düzensiz yara iyileşmesi

Sonuçların kalıcılığı: Kalıcı

Kullandığımız Teknik: Kıkırdak hafızasını yenerek (scorring), kalıcı dikişlerle yeni kıvrım oluşturulur ve kafa kulak arası açı azaltılır ve düzeltilir.
 
 
İletişim Bilgileri
 
 

Adres : SümbülCaddesi. Siklamen Sokak. No:79 3.Levent Istanbul

Telefon : 90 212 283 88 22

Fax : 90 212 283 88 40


E-mail : info@estetikistanbul.com

4.Levent’ten gelis: Metro veya toplu tasima araci ile gelindiyse 4’üncü Leventten taksi ile Sabanci kulelerinin arkasindan 3 levente dogru giden yoldan düz gidilir ve benzin istasyonun yanindaki göbege gelinir.

Göbege girergirmez otobüs duraginin kösesinden (ilk sagdan) Levent yönüne (Sümbül Caddesine) dogru dönülür. Soldaki 3’üncü sokak olan Siklamen sokakta 79 nolu sari villadayiz.

1.Levent’ten gelis: Levent çarsidan Is kuleleri yönünde ilerlenir, trafik isiklarinin oldugu dörtyol agazindan geçilir ve ilk saga girilir.

Yoldan ilerlenir ve 500m kadar gidildikten sonra solda bir otobüs duragi görülür ve o otobüs duraginin yanindan, soldaki caddeye(Sümbül Caddesine) girilir. Sagdan üçüncü sokaktaki(Siklamen sokak) 79 nolu sari villadayiz.